Yaptıklarımız

ŞUHUT İÇİN BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUZ

Tarihin, zaferin, sucuğun, patatesin, keşkeğin başkenti Şuhut’tan en kalbi selam ve saygılar sunuyorum. Şuhut, beş bin yıllık mazisiyle kadim bir Anadolu şehri. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, Frigya’nın başkenti olmuş; Synnada.
Büyük Taarruz ’da Kahraman ordumuza silah, cephane, erzak, asker, sıhhiye, hastane, nakliye, istihbarat gibi birçok yardımın yapıldığı, savaşın en önemli kararlarının alındığı ve hızla uygulandığı Büyük Taarruzun Karargâhıdır; Şuhut.
Her yıl 25 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos’ta Başkomutanlık Meydan Muharebesi Zaferi ve Dokuz Eylül’de düşmanın İzmir’de denize dökülmesiyle neticelenen Büyük Zafer’e ve Cumhuriyete giden yola ev sahipliği yapmış topraklardır; Şuhut. Zafere giden yolun kutlu yürüyüşünün yüründüğü topraklardır; Şuhut.
Son yıllarda gerek belediyemizin gerekse hükümetimizin yaptığı muhteşem hizmet ve yatırımlarla bölgesinin gıpta edilen, parlayan yıldızı olmuş bir ilçe; Şuhut.
Tarımın ve hayvancılığın merkezi iken son yıllarda yapılan okullar, yurtlar ve ilim-kültür merkezleriyle eğitimin merkezi olmaya namzet bir şehirdir; Şuhut. Halka hizmet, HAK’KA hizmettir düsturuyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Şuhut’umuzu yeniden imar etmek için durmadan çalışıyoruz.
Çevre, eğitim, kültür, spor, ekonomi, sanayi, ticaret, alt yapı gibi birçok alanda yaptığımız ve takip ettiğimiz projelerle Şuhut’umuzu yarınlara hazırlıyoruz.
Şuhut’umuzu yarınlara hazırlarken bize her zaman destek olan medarı iftiharımız Sayın Bakanımız Prof.Dr. Sayın Veysel Eroğlu’na, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en içten şükranlarımı sunuyorum.
Yaptığımız her hayırlı hizmette yanımızda olan, destek veren, emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm halkımıza selam ve saygılar sunuyorum.

Recep BOZKURT
Şuhut Belediye Başkanı
Ak Parti Şuhut Belediye Başkan Adayı